Strzelnica na Twierdzy

W czasie festiwalu Stowarzyszenie ZAWISZA otworzy swoją strzelnicę dla wszystkich amatorów strzelectwa oraz tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze strzelaniem. Każdy będzie miał możliwość strzelania z różnych rodzajów broni: karabinów i pistoletów. Na tą okazję przygotowaliśmy system elektronicznych podnośników sygnalizujących trafienia. Tarcze będą ustawione na różnych dystansach i będą one różnej wielkość dla stopniowania trudności. Gwarantowana świetna zabawa dla wszystkich. Zapraszamy wszystkich do strzelania. Strzelanie z broni palnej będzie płatne. Koszt zależeć będzie od ilości amunicji i rodzaju broni.

 

w czasie festiwalu zaprezentujemy 2 strzelnice. będziemy chcieli zaprezentować się w klimacie „post apo”. nasze strzelnice będą miały elementy zaczerpnięte z filmów i gier. broń będzie stylizowana na wzór gier a nasi instruktorzy będą przebrani i ucharakteryzowani. Dodatkowo plac przy bramie wodnej należący do stowarzyszenia będzie urządzony jak obozowisko ” po zagładzie”

 

1) strzelnica ASG umiejscowiona w „sali ćwiczeń” obok wozowni.

planowane działanie :

sobota 10 – 16 / niedziela 10 – 15

możliwość strzelania z replik ASG. lekka prosta rozrywka rekomendowana dla dzieci ale i dla osób które po prostu będą chciały sobie postrzelać

koszt – 10 zł / osobę

 

2) strzelnica – Broń OSTRA. – pomieszczenie głównej prochowni w pobliżu bramy wodnej

planowane działanie

sobota 10 – 16 / niedziela 10 – 15  

możliwość strzelania z broni Palnej/ostrej/ prawdziwej. Świetna rozrywka urządzona w klimacie nawiązującym do świata „Metro 2033” urządzona w podziemnej hali.  

koszt – 30 zł / osobę

 

UWAGA

Na strzelnicy obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania, wnoszenia oraz bycia pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających.

Zapraszamy!