Nocarze

Nocarze i Renegaci to dwa główne, walczące ze sobą rody wampirów, znane z autorskiego uniwersum autorstwa Magdaleny Kozak. Razem z Bankierami, Naukowcami czy Winoroślami penetrują nocami ulice polskich miast w poszukiwaniu ofiar, okazji bądź sprawiedliwości na członkach innego rodu. Jedni polują na ludzi, inni ich bronią – szczęśliwie podczas naszego Festiwalu wszyscy są w miarę najedzeni i możecie spać spokojnie, a przy okazji skorzystać z niesamowitych atrakcji:

Tor Taktyczny

Przejdź razem z doświadczonym operatorem przez specjalnie przygotowany tor pełen niebezpieczeństw, by na końcu zmierzyć się z własnym sobą i pod presją czasu, wśród huku, dymów i wystrzałów uratować brata krwi…

Palec ze spustu i lufą od siebie – nie tylko podstawy posługiwania się bronią

Może tak być, że bawisz się w asg, lubisz chodzić z repliką kałasza, albo zwyczajnie interesujesz się obronnością. Żeby nie wyglądać jak komplety amator i nie poruszać się jak kaban na polu, skorzystaj z wiedzy najlepszych i pod okiem instruktorów sprawdź czy wiesz, którą strona lufa kłuje i jak poprawnie korzystać i poruszać się z bronią w rękach.