Bilety i akredytacja


UWAGA DLA MIESZKAŃCÓW GIŻYCKA I POWIATU GIŻYCKIEGO!!!

Bilety w niższych cenach dostępne są w siedzibie Giżyckiego Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8 w Giżycku oraz w kasie Twierdzy Boyen – w dniach 6- 8 września. Zapraszamy!

Uwaga! Ważna informacja dla osób niepełnosprawnych! Twierdza Boyen to obiekt zabytkowy – zatem prosimy brać po uwagę, że niestety nie wszystkie miejsca festiwalowe będą dostępne. Budynki nie posiadają wind ani specjalnych podjazdów.

Będziemy się starali pomóc w miarę możliwości. Na terenie dostępne bedą toalety przystosowane do wózków inwalidzkich. Za utrudnienia przepraszamy.

Dzieci i osoby nieletnie.

Dzieci do 10 r.ż. wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku od 10 do 18 r. ż – wymagana zgoda rodziców na przebywanie na imprezie. Dzieci muszą przebywać pod stałą opieka rodziców lub opiekunów.

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie przez cały czas trwania imprezy muszą mieć przy sobie oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na udział w Festiwalu Fantastyki Twierdza, które będzie sprawdzane na akredytacji.

Dzieci muszą znajdować się pod stałym nadzorem swoich opiekunów również w SZKRABSTREFIE.