Wystawy

Dariusz „Nivelis” Mysłowski

‚Ikar’ to hasło przewodnie ‚III edycji wystawy sztuki na OldTown Festiwal’, której częścią była prezentowana wystawa moich fotografii. Inspiracją była postać mitologicznego Ikara w skojarzeniu z zagadnieniem postapokalipsy. Temat potraktowałem szerzej decydując się na opowieść o ludzkości. Dla mnie oba zagadnienia to dramatyczna historia życia człowieka, jego pragnień, tęsknot i walki o sens istnienia.

O autorze:

Dariusz ‘Nivelis’ Mysłowski
Od kilku lat zajmuje się fotografią reklamową, modową, biznesową , a także stylizowaną na epoki historyczne, fantasy i sf, cosplay.
W prywatnej twórczości zainteresowany surrealizmem oraz zagadnieniem istoty i natury rzeczywistości. Związany z ruchem rycerskim, fandomem i subkulturą ‘postapokalipsy’.
Interesuje się i aktywnie działa na rzecz propagowania i ochrony szeroko pojętego dziedzictwa
kulturowego. W warszawie współtworzy ‘praską bohemę’, aktywnie wspierając środowisko twórcze prawej strony Wisły. Współprowadzi ‚Studio Klatka’. Organizator wielu wystaw i wydarzeń artystycznych.
W dorobku ma kilkanaście wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego fotografie były wykorzystywane w publikacjach prasowych, czasopismach, pracach naukowych i książkach.

fotoblogi:
instagram.com/nivelis.photo
facebook.com/nivelis.photography
nivelis.deviantart.com

Fotografia Tomasz Karolski

Zdjęcia pełne emocji, potrafią wzruszyć do łez.

Te dopracowane do perfekcji zaskoczą nawet najbardziej wymagającego estetę.

Łączę te dwie wartości, dzięki czemu staram się wykonywać kadry tak, aby wzruszały i zaskakiwały. Fotografia jest moją pasją od lat dzieciństwa, a w szczególności fotografia: reportażowa, sportowa, eventowa, lotnicza, obiektowa, panoramy i wirtualne wycieczki. Od prawie 10 lat fotografią zajmuję się zawodowo i w swoim portfolio mam wiele zrealizowanych, ciekawych projektów, takich jak wirtualny spacer składający się z 316 panoram, w tym 3 gigapanoram dla Urzędu Miejskiego w Giżycku, realizacja wielu fotorelacji z imprez oraz wydarzeń kulturalnych krajowych jak i międzynarodowych. Wykonuję także zdjęcia z lotu ptaka przy wykorzystaniu drona. Współpracuję przy tworzeniu miesięcznika społeczno-kulturalnego „Moje Giżycko”. Na co dzień, oprócz fotografii, zajmuję się tworzeniem stron WWW w systemie CMS Joomla!. Obecnie na swoim koncie mam około 100 zrealizowanych projektów stron. Od kilku lat jestem w komitecie organizacyjnym konferencji JoomlaDay Poland poświęconej tematyce tworzenia stron, uwieczniając wydarzenie jako oficjalny fotograf konferencji.

„Kocham to co robię, a efekt mojej pracy jest najlepszą wizytówką profesjonalizmu”

 

Linki do galerii:

facebook: https://www.facebook.com/FotografiaTomaszKarolski/
instagram: https://www.instagram.com/fotografia_tomaszkarolski/
www: tomaszkarolski.pl i awt.pl

AG Camera Tales

Adam to człowiek wielu pasji, jedną z nich jest fotografia.
Zajmuje się nią od wczesnych lat szkolnych, starając się pogodzić otwarte i kreatywne podejście do tematów z dążeniem do perfekcji.
Światy takie jak fantasy, sci-fi, post-apo, steampunk przyciągnęły go od razu swoją barwnością i widocznym zaangażowaniem uczestników. Aktualnie ta właśnie tematyka stanowi główny kierunek jego prac. Doceniając pasję i ciężką pracę cosplayerów i twórców mody alternatywnej, stara się dokumentować ich osiągnięcia na konwentach i sesjach zdjęciowych.
Z Festiwalem Fantastyki Twierdza współpracuje od 2 edycji. Wśród zdjęć, które podziwiać będziemy mogli na jego wystawie znajdą się również zdjęcia z Festiwalu Fantastyki Twierdza oraz z Festiwalu Fantastyki Cytadela, z którą to Adam jest związany od pierwszej edycji.

Jego zdjęcia znaleźć można:
https://www.facebook.com/AG.CameraTales