Nocleg

Dla mniej wymagających

Sleeproom

Oferujemy naszym uczestnikom bezpłatny nocleg w hali sportowej MOSiR przy ulicy 3 Maja 21, Giżycko. Dostępna będzie oddzielna sala dla wystawców. Tu znajdziecie również prysznice i toalety. Zabierzcie ze sobą karimatę i śpiwór, a także obuwie na zmianę – jest to bezwarunkowy wymóg naszych Gospodarzy! Miejsca w hali jest mnóstwo – więc raczej nie będzie wielkich problemów ze znalezieniem sobie własnego kawałka podłogi.

Pole namiotowe

Dla posiadaczy karnetów, którzy cały czas chcą być na miejscu i na Waszą specjalną prośbę przygotowujemy pole namiotowe. Usytuowane będzie na Majdanie Twierdzy w pobliżu Fantasmagorium. Nie ma na nim podpięcia do prądu ani sanitariatów – trzeba do nich kawałeczek podejść. W nocy do Waszej dyspozycji będzie tylko toaleta przenośna. Na polu, tak jak i na całej imprezie poza strefą gastro, obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i samodzielnego rozpalania ognisk.

Uwaga! Pole jest bezpłatne – jednak od każdego namiotu pobieramy kaucję na podstawie KP wysokości 20zł. Zostanie ona zwrócona w biurze festiwalowym po uprzątnięciu swojego miejsca obozowania i wyrzuceniu śmieci w wyznaczone miejsce.

Koniecznie zabierzcie ze sobą latarki, ciepłe ubrania i śpiwory – bo noce na Twierdzy bywają bardzo chłodne i wilgotne.

Dla zmotoryzowanych – nie będzie możliwości wjazdu na teren imprezy – swoje bagaże musicie przenieść ten kawałek od wejścia do pola. Auta parkujemy na zewnątrz Twierdzy na wyznaczonych parkingach.

Dla bardziej wymagających

Giżycko jest miastem turystycznym, więc posiada sporo miejsc noclegowych. Znajdziecie tutaj zarówno nocleg za rozsądne pieniądze, hostele i agroturystyki, jak i pokoje hotelowe dla tych najbardziej wymagających.

Hotele

Polecamy HOTEL TAJTY

Zapraszamy do Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku, gdzie znajdziecie pokoje w hotelowym standardzie i spotkacie naszych festiwalowych Gości.

Dla wszystkich uczestników Twierdzy na hasło: FESTIWAL TWIERDZA – dostaniecie 10% zniżki na noclegi!!!

Warto skorzystać bo to tylko kilka miunt na piechotę od Twierdzy Boyen – a hostel wewnętrzny w tym roku jest nieczynny!

http://gizycko.cos.pl/