Konkursy

Konkurs „Alter Ego”

konkurs rozpatrywany w dwu kategoriach COSPLAY i  SAMODZIELNIE WYKREOWANEGO STROJU. Główną nagrodą w obu konkurencjach będzie sesja fotograficzna u znanego fotografika Dariusza „Nivelisa” Mysłowskiego w Studio Klatka w Warszawie.

CZYTAJ REGULAMIN

Konkurs fotograficzny „Oko Twierdzy”

Nietypowy konkurs, który będzie miał swój finał już po Twierdzy, a prace, które będą w nim rozpatrywane powstaną w trakcie sesji fotograficznej zorganizowanej w trakcie trwania Festiwalu Fantastyki Twierdza.

CZYTAJ REGULAMIN

Konkurs wiedzowy o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego

Przemek „Przemko” Goch

Zapraszamy na konkurs wiedzy z uniwersum prozy Andrzeja Sapkowskiego Wiedżmin. Jeśli pamiętasz gdzie mieścił się największy uniwersytet w królestwach północy. Jak nazywali się pozostali oprócz Geralta Wiedźmini ze szkoły wilka? Którą ze wzgórza była Triss Merigold, lub Jak nazywał się Zloty Smok? To ten konkurs jest dla ciebie. Zmierz się z innymi i wygraj nagrody w konkursie składającym się z ponad 500 pytań.

Konkurs wiedzy o Śródziemu J.R.R.Tolkiena
TURNIEJ WIEDZY TOLKIENOWSKIEJ: ELIMINACJE

Stowarzyszenie Miłośników Śródzemia „Ennorath”

Konkurs wiedzy o Śródziemiu, wspaniałym świecie wykreowanym w książkach J.R.R. Tolkiena. Dla fanów Władcy Pierścieni, Sillmarilionu, Hobbita… Sprawdź swoją wiedzę o pierwszym uniwersum fantasy!

Konkurs Muzyczny z Gier Wszelakich

Konrad „Vilim” Wilczyński

Rozpoznajesz soundtracki z gier po pierwszych nutach?
Nucisz pod prysznicem utwory z ulubionych tytułów?
Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!
Sprawdź, jak dobrze łączysz słyszane dźwięki z tytułami gier!
Konkurs drużynowy (maksymalnie 4 osoby w drużynie)

Konkursy dla dzieci

Konkurs strojów dla najmłodszych

Zapraszamy wszystkich nie za dużych fanów fantastyki na udział w konkursie strojów.

Dokładna data i godzina konkursu wkrótce zostaną ogłoszone.

  1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci do 12 roku życia.
  2. Wymogiem jest strój domowej produkcji nawiązujących do fantastyki.
  3. Wymogiem jest obecność opiekunów uczestnika.
  4. Dzieci opowiedzą krótko o swoim stroju i zaprezentują go na scenie nie dłużej niż 2 minuty.
  5. Trzy pierwsze miejsca zostaną odznaczone dyplomem a wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie dostaną upominek od organizatorów.
CZYTAJ REGULAMIN

Czekamy na opis.