Gry elektroniczne

Bemani

Bemani – czyli gry rytmiczne wydawane przez Konami są najbardziej popularnymi grami w japońskich salonach gier. Na imprezie będziemy mogli wam pokazać takie gry jak Dance Dance Revolution, JuBeat oraz Sound Voltex! Jeśli chcecie sprawdzić swoje rytmiczne umiejętności to zapraszamy!

Dance Dance Revolution (DDR)

Jest to jedna z pierwszych gier wydawanych do salonów gier, polega ona na „tańczeniu” na macie z czterema strzałkami które klika się w rytm muzyki.

JuBeat

Jest gra najbardziej przyjazna dla graczy którzy nie sa zainteresowani grami rytmicznymi lub ich nigdy nie próbowali. Polega na wciskaniu podświetlanych przycisków w rytm muzyki.

Sound Voltex

Druga najbardziej popularna gra w Japonii na ten moment, wyróżnia się tym, że ma dwa analogi które trzeba kręcić w odpowiednią stronę dla wyświetlanych laserów na ekranie.

ULTRA STAR

Lubisz śpiewać? Lubisz rywalizację? Mikrofon nie jest Ci obcy? Twoja odpowiedź na każde z tych pytań nie ma żadnego znaczenia, zapraszamy na UltraStara! Czekają godziny zabawy, tysiące piosenek oraz okazje do zdobycia nagród!