Gry elektroniczne

Bemani

Bemani – czyli gry rytmiczne wydawane przez Konami są najbardziej popularnymi grami w japońskich salonach gier. Na imprezie będziemy mogli wam pokazać takie gry jak Dance Dance Revolution, JuBeat oraz Sound Voltex! Jeśli chcecie sprawdzić swoje rytmiczne umiejętności to zapraszamy!

Dance Dance Revolution (DDR)

Jest to jedna z pierwszych gier wydawanych do salonów gier, polega ona na „tańczeniu” na macie z czterema strzałkami które klika się w rytm muzyki.

JuBeat

Jest gra najbardziej przyjazna dla graczy którzy nie sa zainteresowani grami rytmicznymi lub ich nigdy nie próbowali. Polega na wciskaniu podświetlanych przycisków w rytm muzyki.

Sound Voltex

Druga najbardziej popularna gra w Japonii na ten moment, wyróżnia się tym, że ma dwa analogi które trzeba kręcić w odpowiednią stronę dla wyświetlanych laserów na ekranie.

ULTRA STAR

Lubisz śpiewać? Lubisz rywalizację? Mikrofon nie jest Ci obcy? Twoja odpowiedź na każde z tych pytań nie ma żadnego znaczenia, zapraszamy na UltraStara! Czekają godziny zabawy, tysiące piosenek oraz okazje do zdobycia nagród!

Konkursy

Ultra Star – Turniej Drużynowy

Piątek, 19.00

Zmagania dla zespołów. Przyjdź z kolegą (albo nawet dwoma) i wspólnie wyśpiewajcie sobie drogę do sukcesu w rytm znanych kawałków!

Ultra Star – Turniej Indywidualny

Sobota, 15:00

Tutaj nie ma przelewek. Najmocniejsze głosy Twierdzy zebrały się wspólnie w jednej sali, by wyłonić Mistrza konwentu. Jesteś gotów na stanięcie w szranki w bezpardonowej bitwie na głosy?

Ultra Star – Turniej Indywidualny Piosenki Polskiej

Niedziela, 11:00

Na rozluźnienie, wszyscy z jeszcze działającym gardłem porywalizują sobie w konkursie piosenek polskich.