Games room

Games Room Gier Planszowych to atrakcja czynna przez cały czas trwania Festiwalu Fantastyki Twierdza. Pokaźna sala w koszarowcu 1, stoły uginające się od pudeł czekają na spragnionych przygody uczestników! Możecie wypożyczyć grę, wziąć udział w turnieju albo warsztatach o każdej porze dnia i przez pół nocy. Już w piątek od 16:00 w sobotę i niedzielę od 10:00 do ostatniego gracza czekamy na was. Znajdziecie tam pełen wachlarz gier bez prądu –  planszowe euro, logiczne, edukacyjne, rodzinne, imprezowe, strategiczne, te na kilka godzin i kilka minut, popularne i wszystkim znane oraz nowości i te rzadko spotykane. Przygotowaliśmy ponad 200 tytułów – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Blok Gier Planszowych to nie tylko wypożyczalnia i kolejna rozegrana partyjka przy stoliku. To również:

– Praktyka w postaci turniejów, (wszystkie gry turniejowe będą dostępne w games roomie, każdą można przetestować i poćwiczyć przed finałową potyczką)

–  Testowanie nowości wydawniczych

–  To również ciekawe prelekcje i warsztaty

Jeżeli borykacie się z problemami typu „Nie wiem z kim grać”, „Nie wiem w co grać”,  „Nie wiem jak grać” ekipa games roomu pomoże je rozwiązać 😉 Poleci ciekawą grę, wytłumaczy jej zasady znajdzie brakującą osobę do stołu ;)

Piątek

opis

Sobota

10.00 – start games room’u

Niedziela – 10.09.2017

10.00 – start games room’u