Fantasmagorium

Zapraszamy Was do strefy gdzie fantastykę poczujecie wszystkimi zmysłami.

Tu czeka na Was kilka stref.

Strefa Fantasy

Wioska tolkienowska w której możecie nie tylko porozmawiać o Tolkienie i spotkać przedstawicieli nacji opisanych przez wielkiego autora, poznać Tengwar – pismo tolkienowskich elfów i runy Cirth , ale też nauczyć się ich języków czy wziąć udział w Bitwie Łuczników

Strefa Star Wars

Spotkacie tu samego Dartha Vadera oraz jego Stormtrooperów. Tylko u nich możecie nauczyć się panować nad mocą, wstąpić do szkoły Jedi czy szkoły kadetów. Tylko tu pod okiem najlepszych możecie nauczyć się walczyć mieczem świetlnym. I to nie koniec atrakcji. 🙂

Strefa Postapo

Po drugiej stronie Fantasmagorium zaczyna się Strefa i klimaty postapokaliptyczne. W starym zrujnowanym budynku, pozostałości sprzed wojny nuklearnej osadziła się grupka tych którzy przetrwali.

Atrakcje

Bitwa Łuczników

Michał „Radi” Rukasz

niedziela 11:30-13:00, FANTASMAGORIUM Tolkienowcy

Stowarzyszenie Miłośników Śródziemia z dumą przedstawia swoją „Bitwę Łuczników”. Bitwa powstała na Zlocie Ennorath 2015 i szybko wpisała się w stały punkt naszych zlotów, oraz organizowanych przez nasze Stowarzyszenie „Wiosek Tolkienowskich” na konwentach. Na „Twierdzy” jesteśmy już po raz drugi i zapraszamy zwinnych, szybkich lub bohaterskich uczestników, do zmierzenia się w serii potyczek na łuki larpowe.

Jam session

Radosław Pluskota

piątek 21:30-23:30, FANTASMAGORIUM Tolkienowcy

Zapraszam wszystkich grajków i muzyków wszelakiej maści do wspólnej gry. Im dziwniejszy instrument, tym milej widziany jego właściciel.

Strzelnica w klimacie S.T.A.L.K.E.R

Kazma

piątek 17:00-18:30 – FANTASMAGORIUM Zona

sobota 10:00-15:00 – FANTASMAGORIUM Zona

sobota 15:30-18:00 – FANTASMAGORIUM Zona

niedziela 10:00-15:00 – FANTASMAGORIUM Zona

Chcesz poczuć zew Zony ? Doświadczyć adrenaliny i szybkiego obrotu zdarzeń ? Chwyć za broń i wejdź do strefy.

Pokaz walki Stalkerów

G.R.O.T.

sobota 15:00-15:30 – FANTASMAGORIUM Zona

Grupa Stalkerów która wyszła w celu zbierania nowych artefaktów została zaatakowana. Czy wrócą ? Czy przeżyją ? Zona płata figle. Nigdy nie możesz być niczego pewien.