Integracja

Na Twierdzy bedzie masa opcji, żeby poznac nowych fantastycznych ludzi, świetnie się bawić – ale my postanowiliśmy Wam to jeszcze ułatwić! Oprócz koncertów – będzie także cała masa innych atrakcji – karaoke ze znakomitą ekipą ULTRASTAR czy nauka „słowiańskiego przykucu” z Gopnikami!

ULTRA STAR

Lubisz śpiewać? Lubisz rywalizację? Mikrofon nie jest Ci obcy? Twoja odpowiedź na każde z tych pytań nie ma żadnego znaczenia, zapraszamy na UltraStara! Czekają godziny zabawy, tysiące piosenek oraz okazje do zdobycia nagród!
Planowane konkursy:

Piątek, 19.00 Turniej Drużynowy US

Zmagania dla zespołów. Przyjdź z kolegą (albo nawet dwoma) i wspólnie wyśpiewajcie sobie drogę do sukcesu w rytm znanych kawałków!

Sobota, 15:00 – Turniej Indywidualny US

Tutaj nie ma przelewek. Najmocniejsze głosy Cytadeli zebrały się wspólnie w jednej sali, by wyłonić Mistrza konwentu. Jesteś gotów na stanięcie w szranki w bezpardonowej bitwie na głosy?

Niedziela, 11:00 – Turniej Indywidualny Piosenki Polskiej US

Na rozluźnienie, wszyscy z jeszcze działającym gardłem porywalizują sobie w konkursie piosenek polskich.

ultrastar

Gopniki Rosjanie na Twierdzy!

No i stało się – oszałamiająca kariera Gopników – przywiodła ich aż na Festiwal Twierdza. Już od 8 września będziecie mogli tańczyć do prawdziwych ruskich hardbassów prosto ze sławnego boom boxa! Nie zabraknie kreszu, pasków i dywanów! A kto chce osiągnąć level master w słowiańskim przykucu – niech już pakuje swój dres na tegoroczną Twierdzę!